O nas...

 

 

Firma Vamco AB jest firmą budowlaną założoną w 2007 roku.

Ale nasze początki można odnotować już pod koniec lat 90. Wykonywaliśmy i wykonujemy całe projekty budowlane, nie tylko w Sztokholmie i okolicach, ale również na wyspie Gotland jak i Käringön na zachodzie Szwecji.

W historii naszej firmy mieliśmy ekipy budowlane, hydraulików, elektryków i stolarzy. Obecnie mocno rozwijamy gałęź stolarską, wybudowaliśmy halę produkcyjną w Polsce, otworzyliśmy salon sprzedaży z wystawą naszych produktów meblowych zlokalizowany w Sztokholmie. 

W ofercie posiadamy szeroką gamę mebli kuchennych i garderób. W zakresie naszych możliwości leży wykonanie każdego rodzaju mebli. Oferujemy rozmaite rodzaje wykończenia powierzchni malarskich – na przykład malowanie ręczne a także lakierowanie na wysoki połysk. Nasze produkty są wykonywane ręczenie od podstaw z dbałością o każdy szczegół.Powstają z najlepszych gatunków drzew i innych materiałów.Dzięki temu charakteryzują się niepowtarzalnym wyglądem i wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne. 

Stolarka okienna i drzwiowa naszej produkcji obejmuje poza typowymi systemami okien i drzwi (również balkonowych), uchylnymi i otwieranymi na zewnątrz, również produkty nietypowe, wykonywane na specjalne zamówienie – na przykład w stylu lat 20.

Nasze prace mogą być wykonywane według gotowych, już istniejących projektów klienta. Zachęcamy naszych klientów do skorzystania z usług wykonania profesjonalnej aranżacji wnętrz, zwieńczonej wykonaniem trójwymiarowej wizualizacji całych obiektów i pomieszczeń dzięki której możemy z klientem łatwo uzgodnić wyposażenie oraz finalny wygląd produktów, zwłaszcza nietypowych rozwiązań.